Oss som jobber med proff og prosjekter

Nedenfor ser du en oversikt over alle våre proff-/prosjektmedarbeidere.

Sentral prosjektavdeling  
Navn Tittel E-post Mobilnr.
Rune Viken Salgssjef Proff/Prosjekt rune.viken@flisekompaniet.no 416 97 701
Jan Eddie Kragtorp Murmester/Faglig leder eddie@flisekompaniet.no 454 81 383
Jon Frafjord Selger Prosjekt/Arkitekt jon.frafjord@flisekompaniet.no 922 15 121
Lill Marie Solend Selger Prosjekt/Arkitekt lill.solend@flisekompaniet.no 916 99 232
Hans Bakken Proff-/Prosjektkoordinator hans.bakken@flisekompaniet.no 918 01 337
Celine B. Olsen Salg og markedskoordinator celine.olsen@flisekompaniet.no 412 20 997
       
Østlandet      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Billingstad Fredrik Sorby fredrik.sorby@flisekompaniet.no 968 85 165
Skøyen - Oslo Tom-Arild Negård tan@flisekompaniet.no 913 47 831
Drammen Jarle Ludvigsen jarle.ludvigsen@flisekompaniet.no 957 80 295
Holmestrand Jarle Ludvigsen jarle.ludvigsen@flisekompaniet.no 957 80 295
Hønefoss Jørgen Presthagen jorgenp@fkthoresen.no 950 24 100
Alnabru - Oslo Anders K. Svendsen  anders.svendsen@flisekompaniet.no 962 02 011
Ski Espen Varnås espen.varnas@flisekompaniet.no 940 00 754
Fredrikstad Roar Engebretsen roar.engebretsen@flisekompaniet.no 993 05 111
Moss Daniel Hugger daniel.hugger@flisekompaniet.no 926 21 172
Skårer Peter Seeberg peter.seeberg@flisekompaniet.no 913 24 941
Hamar Magne Bergseng magne.bergseng@flisekompaniet.no 911 02 188
Nord-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Alta Stian Ingilæ Stian.Ingilae@flisekompaniet.no 906 00 187
Mo i Rana Thomas M Christensen ThomasC@flisekompaniet.no 909 65 723
Sortland Hege Aspenes ha@flisekompaniet.no 913 88 223
Tromsø Jonny Larsen t9@flisekompaniet.no 951 49 498
Vest-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Bergen Helge Larsen helge.larsen@flisekompaniet.no 957 02 444
Førde Torgeir Djupvik butikkforde@flisekompaniet.no 948 80 880

Haugesund

Lars Simonsen

lars.simonsen@flisekompaniet.no

970 05 005

Molde

Petter Jørgensen

petter.jorgensen@monter.no

952 27 560

Stavanger

Arnstein Sandvik

stavanger1@flisekompaniet.no

918 78 042

Ålesund

Jan Sperre

jan.sperre@flisekompaniet.no

920 85 183

Midt-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Salgssjef Proff/Prosjekt Midt-Norge Stein Roar Eriksen steine@flisekompaniet.no 982 09 649
Trondheim - Tiller Terje Sundset terje.sundset@flisekompaniet.no 982 09 642
Steinkjer Thomas Våset steinkjer1@flisekompaniet.no 926 68 338