Kontakt oss som jobber med proff og prosjekter

Nedenfor ser du en oversikt over de som arbeider mot arkitekter

Sentral prosjektavdeling  
Navn Tittel E-post Mobilnr.
Rune Viken Salgssjef Proff/Prosjekt rune.viken@flisekompaniet.no 416 97 701
Jan Eddie Kragtorp Murmester/Faglig leder eddie@flisekompaniet.no 454 81 383
Jon Frafjord Selger Prosjekt/Arkitekt jon.frafjord@flisekompaniet.no 922 15 121
Lill Marie Solend Selger Prosjekt/Arkitekt lill.solend@flisekompaniet.no 916 99 232
Peter Merker Selger Prosjekt/ Kjemisk Avdeling peter.merker@flisekompaniet.no 908 79 267
Hans Bakken Proff-/Prosjektkoordinator hans.bakken@flisekompaniet.no 918 01 337
Østlandet      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Billingstad Andreas Martins Thuesen andreasmt@flisekompaniet.no 902 34 112
Skøyen - Oslo Per Åge Magnusen pam@flisekompaniet.no 918 77 005
Drammen Jarle Ludvigsen jarle.ludvigsen@flisekompaniet.no 957 80 295
Holmestrand Jarle Ludvigsen jarle.ludvigsen@flisekompaniet.no 957 80 295
Hønefoss Jørgen Presthagen jorgenp@fkthoresen.no 950 24 100
Alnabru - Oslo Jarle Kolgrov jarle.kolgrov@flisekompaniet.no 940 05 851
Ski Espen Varnås espen.varnas@flisekompaniet.no 940 00 754
Fredrikstad Roar Engebretsen roar.engebretsen@flisekompaniet.no 993 05 111
Moss Christoffer Roos Bergfald cb@flisekompaniet.no 980 11 389
Skårer Peter Seeberg peter.seeberg@flisekompaniet.no 913 24 941
Hamar Magne Bergseng magne.bergseng@flisekompaniet.no 911 02 188
Nord-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Sortland Hege Aspenes ha@flisekompaniet.no 913 88 223
Tromsø Jonny Larsen t9@flisekompaniet.no 951 49 498
Mo i Rana Thomas M Christensen Thomas.Christensen@flisekompaniet.no 909 65 723
Vest-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Stavanger Arnstein Sandvik stavanger1@flisekompaniet.no 918 78 042
Ålesund Jan Sperre jan.sperre@flisekompaniet.no 920 85 183
Haugesund Lars Simonsen lars.simonsen@flisekompaniet.no 970 05 005
Bergen Helge Larsen helge.larsen@flisekompaniet.no 957 02 444
Molde Petter Jørgensen pj@flisekompaniet.no 952 27 560
Midt-Norge      
Butikk Kontaktperson E-post Mobilnr.
Salgssjef Proff/Prosjekt Midt-Norge Stein Roar Eriksen steine@flisekompaniet.no 982 09 649
Trondheim - Tiller Terje Sundset terje.sundset@flisekompaniet.no 982 09 642
Steinkjer Thomas Våset steinkjer1@flisekompaniet.no 926 68 338